Kurumsal

Neden Birbey Danışmanlık ?

Ulusal bir şirketin erişim alanını ve etkisini uzmanlık ile birleştirerek, yerel ve çok uluslu birçok firmaya profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Bu hizmetleri, yeni inşa edilen ve ileri teknoloji içeren ofis alanlarından endüstriyel ve lojistik tesislere ve perakende alanlarına kadar tüm sektörlerde sunmaktayız.

Tek seferlik danışmanlık hizmetinden, genel çözüm ortaklıklarına kadar ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kapsamlı ticari yaklaşımlar sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi aşağıdaki alanlarda, son derece nitelikli ve deneyimli bir kadro ile profesyonel disiplin çerçevesinde organize etmekteyiz. Uzmanlarımız, genel maliyetleri azaltmaktan iş gücünü daha üretken kılmaya kadar stratejiniz ve hedeflerinizle doğru orantılı gayrimenkul çözümleri sunmak için uzmanlıklarını kullanırlar.

Ekibimizi, işletmenizin bir parçası haline getirerek hedefleriniz ve performansınıza ilişkin amaçlarınızı kendi amaçlarımız olarak görüyoruz. Gayrimenkul üzerine alacağınız herhangi bir aksiyonda finansal olarak da yanınızda durmayı kendimize görev edindik

Arazi sahipleri ve yatırımcılar için imar planları değerlendiriyoruz. Arazinin durumu inceleyip gerçekleşecek yatırımı şekillendiriyoruz.

İstanbul ve çevresindeki iller başta olmak üzere, arsa ve arazi geliştirme çalışmaları gerçekleştiren BİRBEY, yatırımcılara altyapı sorunu çözülmüş arsa üretiminde, ülke çapında danışmanlık hizmeti veren sayılı şirketler arasında yer almaktadır.

Herhangi bir arsayı geliştirdikten sonra, parselasyonunu yaparız. Daha sonra arsanın; yol, elektrik, ışıklandırma, telekomünikasyon gibi tüm altyapısının gerçekleştirilmesinde destek hizmeti sunarız.

Arsa ile ilgili A’dan Z’ye tüm sorunları çözeriz. Talep doğrultusunda, konusunda uzman mühendis kadromuzla büyük projelerine imza atmanızda elimizden gelen teknik, hukuki ve finansal desteği veririz.

Makalelerimizi Okuyun

Gayrimenkul ve Yatırım Alanına Yönelik Sizler için Bilgilendirici Makaleler Hazırladık

Skills That You Can Learn In The Real Estate Market

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis mollis et sem sed sollicitudin. Donec...
okumaya devam et

Learn The Truth About Real Estate Industry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis mollis et sem sed sollicitudin. Donec...
okumaya devam et

Compare listings

Karşılaştırmak